Děkujeme Nadaci ČEZ

V sobotu 27. července bylo v Bechyni veselo. Grand Prix Bechyně koloběžek měla pro nás ještě jednu příjemnou stránku- byli jsme vybráni spolu s táborským Fokusem pro benefiční jízdu na Oranžovém kole. Místo kol byly tentokrát připraveny handbiky. A jezdci sice nešlápli do kol, ale silou svých rukou nám vyjeli krásných 52 594 korun!
Děkujeme všem, kteří nám k této částce dopomohli. Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu. A děkujeme i FOKUS Tábor, z.s. za milou spolujízdu.

Děkujeme NF Umění doprovázet

Ve čtvrtek 11. července nás navštívili manželé Harákovi z Nadačního fondu "Umění doprovázet" a předali nám finanční dar v hodnotě 11.000,- Kč na kompletní vybavení 2 zdravotnických batohů, s kterými naše sestry jezdí do rodin pacientů. V letošním roce je to již druhý dar. Celkově nadační fond podpořil Domácí hospic Jordán částkou dosahující téměř 160 tisíc Kč. Velice si vážíme této dlouhodobé a vynikající spolupráce. Mnohokrát děkujeme!

Děkujeme studentům OA a VOŠE Tábor!

V pondělí 29. dubna nás navštívili studenti OA a VOŠE, kteří 11. dubna 2019 pod vedením paní učitelky Aleny Jandlové uspořádali benefiční běh pro hospic. Byla to akce mezinárodního formátu přes 100 běžících studentů a pedagogů.

Kromě domácího tábora bylo zastoupeno Německo (Schwetzingen), Polsko (Pulaw), Maďarsko (Pápa) a Rumunsko (Lugoj). Zahraniční studenti nyní studují na OA a VŠOE v rámci projektu Erasmus School21.
Každý jeden student si sehnal vlastní sponzory a krásný společný výtěžek 46067 korun nám při své návštěvě hospice předali osobně.

Děkujeme za vaši podporu! Za vaše nasazení, dobrou vůli a organizační schopnosti. Jste vážně dobří!!!

Děkujeme kapele Andband za koncert a podporu

V pátek 12. dubna v AUX Café v Táboře hrála kapela Andband nejen pro své posluchače, ale i pro náš hospic. Výtěžek z koncertu věnovali muzikanti na provoz hospice. Děkujeme za krásný večer a podporu!