Děkujeme VDV- Nadace Olgy Havlové

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové je dlouhodobým podporovatelem našeho hospice. A podpora pokračuje i letos.

Jsme rádi, že náš projekt "DOMA je nejlíp!" byl schválen, a my jsme díky finanční podpoře mohli doplnit nabídku hospicové Půjčovny kompenzačních pomůcek o nájezdovou rampu, mechanický vozík a klozetová a sprchovací křesla.

Děkujeme VDV-OH za pomoc hospici a tím i lidem v tíživé zdravotní situaci a také pečujícím, neboť naše Půjčovna KP je otevřena i široké veřejnosti.

nové kompenzační pomůcky
logo nadace

Nadace ČEZ opět pomohla

Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu v roce 2022.
V loňském roce nám Nadace podala pomocnou ruku hned dvakrát. Kromě Oranžového kola byl podpořen v rámci grantového řízení Podpora regionů i náš projekt „Paliativní péče Doma“.

logo nadace

Částku 80000 korun jsme použili na pokrytí části nákladů na mzdu hlavní lékařky a nákup lineárního dávkovače léků, který významně zlepší kvalitu života našich pacientů. Děkujeme Nadaci ČEZ, máme radost, že díky jejich pomoci se žije našim pacientům lépe.

Nový lineární dávkovač léků je určen na větší množstí léků, nemusí se tak často doplňovat jako menší dávkovače a lze lépe nastavovat medikaci. Výhodou je, že je lehký, pacient si jej jednoduše zavěsí kolem krku nebo strčí do tašky, kabelky. Je na tužkové baterie, takže pacienta neobtěžují další hadičky a nemusí být napojený  24 hodin v elektrické síti.

Dávkovač léků

Děkujeme Nadaci Agrofert za podporu

logo firmy
Máme velkou radost, že se nám i v letošním roce podařilo získat od Nadace Agrofert v rámci programu "Podpora domácí hospicové péče" nadační příspěvek na pokrytí části mzdových nákladů našich lékařek a zdravotních sester.
Mzdy jsou důležité. Bez mezd bychom neměli zdravotníky a bez zdravotníků bychom nemohli poskytovat kvalitní a profesionální domácí hospicovou péči.
Děkujeme Nadaci Agrofert za dlouhodobou podporu našeho hospice!