Děkujeme NF Umění doprovázet

Ve čtvrtek 11. července nás navštívili manželé Harákovi z Nadačního fondu "Umění doprovázet" a předali nám finanční dar v hodnotě 11.000,- Kč na kompletní vybavení 2 zdravotnických batohů, s kterými naše sestry jezdí do rodin pacientů. V letošním roce je to již druhý dar. Celkově nadační fond podpořil Domácí hospic Jordán částkou dosahující téměř 160 tisíc Kč. Velice si vážíme této dlouhodobé a vynikající spolupráce. Mnohokrát děkujeme!

Děkujeme kapele Andband za koncert a podporu

V pátek 12. dubna v AUX Café v Táboře hrála kapela Andband nejen pro své posluchače, ale i pro náš hospic. Výtěžek z koncertu věnovali muzikanti na provoz hospice. Děkujeme za krásný večer a podporu!

Děkujeme vinotéce a galerii U černého kocoura a zeleného stromu

Děkujeme paní Olze Makovcové z vinotéky a galerie U černého kocoura a zeleného stromu a jejím přátelům za zorganizování Slow fashion bazáreku pro hospic. Výtěžek z prodeje, který nám věnovali použijeme na provoz hospice.
Děkujeme!
01 .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32