Děkujeme Městu Tábor za podporu hospice

logo městaMěsto Tábor podporuje činnost našeho hospici od jeho vzniku. Ne jinak je tomu i v letošním roce, kdy nám byla poskytnuta dotace na realizaci Odlehčovacích služeb a i provoz veřejností oblíbené Půjčovny kompenzačních pomůcek.

Moc děkujeme zástupcům Města Tábora za další podporu Domácího hospice Jordán. I díky pomoci Města Tábora můžeme umožnit nevyléčitelně nemocným na Táborsku dožít doma s blízkými.

Potvrzení na dary za rok 2020

Pokud jste ještě od nás neobdrželi potvrzení na vaše dary, které jste nám věnovali v roce 2020, kontaktujte prosím naši kolegyni Věru Šimkovou.

Pondělí - Pátek, 7:00 - 14:00
vera.simkova@hospicjordan.cz

Potvrzení na dary za rok 2020

Pondělí - Pátek, 7:00 - 14:00
vera.simkova@hospicjordan.cz

Kalendář, který opět pomohl

Básnířka Věra Hanzalová a malířka Daniela Kuruc od roku 2016 připravují a vydávají Kalendář, který pomáhá. Výnos z prodeje věnují na dobročinné účely. Dámy myslely i na náš hospic. V lednu nám byla předána částka 20000 korun na podporu činnosti hospice. Děkujeme paní Věře Hanzalové a paní Daniele Kuruc za opětovnou pomoc hospici (kalendář za rok 2020 byl již čtvrtý v pořadí, který pomohl hospici).

Krásná myšlenka + krásné básně + krásné ilustrace + pomoc bližním = Kalendář, který pomáhá. Jsme rádi, že jsme součástí tohoto projektu.
Na fotografii autorky Věra Hanzalová a Daniela Kuruc (zleva)

autorky