Děkujeme Jihočeskému kraji za další pomoc!

logo krajeDotační program Podpora paliativní péče v JČ kraji podpořil náš projekt Podpora multidisciplinárního týmu částkou 646000 Kč.

Tyto finance použijeme na pokrytí části osobních nákladů, včetně pojistného, pracovnic zázemí a Poradny, na supervize týmu a psychoterapie pacientů, nákup pohonných hmot na cesty za pacienty a v neposlední řadě i na tolik potřebné další odborné vzdělávání lékařů a ostatních členů týmu hospice.

Děkujeme zástupcům Jihočeského kraje za dlouhodobou podporu domácí hospicové péče. Moc si vaší pomoci vážíme.

Děkujeme ČSOB za stálou podporu!

Rádi bychom tímto poděkovali Československé obchodní bance, a.s. za její dlouholetou a cennou podporu našeho hospice. Díky finančním prostředkům, které jsme od banky obdrželi, jsme byli schopni pokrýt část osobních nákladů lékařky a zdravotních sester, což nám umožňuje poskytovat kvalitní péči našim pacientům. Tato podpora má pro nás velký význam.

Děkujeme za důvěru a spolupráci.

logo firmy

=  dlouholetý podporovatel Domácího hospice Jordán.

Péče o pacienta s mechanickou srdeční podporou...

Ve středu 24. května bylo v hospici plno. Pořádali seminář Péče o pacienta s mechanickou srdeční podporou a paliativní péčí.

Seminář Zachraň záda!

logo Tábor zdravé městoMinulý týden proběhl za finanční podpory Tábor zdravé město seminář Zachraň záda pod vedením fyzioterapeutky Terezy Chalupské.
Seminář uspořádala společnost Témata, z.s. a byl určen pro členky týmu v přímé péči, tedy zdravotníky a pečovatelky.
Náplň byla jasná – jak dobře pečovat o svá záda. Ale jak už to u našich kolegyň bývá, padlo i mnoho dotazů, jak ulehčit zádům našich pacientů a klientů a zlepšit jim tak život.