Výběrové řízení

Rozšiřujeme náš tým a hledáme uchazeče o práci na pozici:

Pečovatel/Pečovatelka HPP
informace Inzerát formát PDF
Pečovatel/Pečovatelka DPP
informace Inzerát formát PDF

PEČOVATEL / PEČOVATELKA HPP

Mezi činnosti, které především vykonává, patří
  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o osobu (osobní hygiena, podávání jídla a pití, oblékání a svlékání, přesun na lůžko či vozík apod.)
  • pomoc při prostorové orientaci a samostatném pohybu ve vnitřním i venkovním prostoru
  • zprostředkování kontaktů se společenským prostředím (doprovod na vycházky, k lékaři apod.)
  • poskytování sociálně terapeutické činnosti, vedoucí k rozvoji nebo k udržení sociálních schopností a dovedností
  • pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů
  • pomoc při obstarávání osobních záležitostí a při vyřizování běžných záležitostí
  • poskytování aktivizační činnosti (nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, podpora při zajištění chodu domácnosti)
  • provádění nácviku obslužných úkonů s klientem, jeho rodinou či osobami blízkými
  • komunikace se sociálním okolím klienta (pečující rodinou, osobami blízkými)
  • vedení dokumentace o průběhu poskytované služby
Máme zájem o uchazeče
  • kteří mají odbornou způsobilost podle § 116 zákona o sociálních službách (108/2006 Sb.), tj. příslušné vzdělání nebo kvalifikační kurz „pracovník v sociálních službách“
  • nejlépe s předchozí zkušeností v uvedené oblasti nebo s praxí získanou během kurzu
  • s praktickými dovednostmi a zkušenostmi s pracemi v domácnosti
  • připravené si poradit s různými očekávanými i nepředvídanými situacemi
  • zodpovědné a zvyklé pracovat samostatně, ale rovněž připravené pracovat v týmu
  • trpělivé, empatické, tolerantní, diskrétní, taktní
  • aktivní řidiče (s řidičským oprávněním sk. B)
  • k uvedené práci zdravotně způsobilé (práce může být náročná psychicky i fyzicky)
Nabízíme
  • pracovní poměr na plný úvazek, jednosměnný provoz
  • nástupní hrubá mzda 17 000 Kč (1,0 úv)
  • pojištění pro výkon činnosti
  • další průběžné vzdělávání
  • metodickou podporu a pravidelný kontakt s vedoucí odlehčovacích služeb
  • účast na pravidelných individuálních a skupinových supervizích
  • přátelský tým a stabilní zázemí našeho hospice

Uvítáme, když v motivačním dopise uvedete kontakt na osoby, které na Vás mohou poskytnout referenci. Všechny zájemce budeme o jejich zařazení, či nezařazení do výběru informovat. Vybrané uchazeče pozveme k pohovorům, jejichž termín jim s dostatečným předstihem oznámíme.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu:

Domácí hospic Jordán, o.p.s.
Eva Špallová
Bydlinského 2964
390 02 Tábor

nebo e-mailem na: eva.spallova@hospicjordan.cz.

Máte-li zájem o další informace, volejte 725 414 931.

Přečtete si, prosím, pozorně, následující text a uveďte jej do motivačního dopisu nebo životopisu, jinak nebudeme moci s Vašimi údaji pracovat:
„Souhlasím, aby organizace Domácí hospic Jordán, o.p.s., se sídlem Bydlinského 2964, Tábor, PSČ 390 02, zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 a to až odvolání písemnou formou. “

PEČOVATEL / PEČOVATELKA DPP

Mezi činnosti, které především vykonává, patří
  • pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů
  • komunikace se sociálním okolím klienta (pečující rodinou, osobami blízkými)
  • vedení dokumentace o průběhu poskytované služby
Máme zájem o uchazeče
  • s praktickými dovednostmi a zkušenostmi s pracemi v domácnosti
  • připravené si poradit s různými očekávanými i nepředvídanými situacemi
  • trpělivé, empatické, tolerantní, diskrétní, taktní
  • aktivní řidiče (s řidičským oprávněním sk. B)

Nabízíme
  • práci formou dohody o provedení práce (max 300h/rok).
  • finanční odměna 100 Kč/hod (hrubá mzda)
  • další průběžné vzdělávání
  • metodickou podporu a pravidelný kontakt s vedoucí odlehčovacích služeb
  • účast na pravidelných individuálních a skupinových supervizích
  • přátelský tým a stabilní zázemí našeho hospice

Domácí hospic Jordán, o.p.s.
Eva Špallová
Bydlinského 2964
390 02 Tábor

nebo e-mailem na: eva.spallova@hospicjordan.cz

Máte-li zájem o další informace, volejte 725 414 931.