Výběrové řízení

Rozšiřujeme náš tým a hledáme uchazeče o práci na pozici:

Všeobecná sestra domácího hospice informace Inzerát - formát PDF

Všeobecná sestra domácího hospice

Pracovní náplň:
  • zdravotní péče v domácnostech pacientů v Táboře a okolí (do 25km)
  • psychická podpora umírajících a jejich rodin po dobu péče a bezprostřední podpora rodiny po úmrtí pacienta
  • komunikace a spolupráce se členy multidisplinárního týmu hospice (lékaři, sestry, sociální pracovnice, duchovní, psychoterapeuti, zázemí)
  • ranní směny, noční a víkendová pohotovost
Co požadujeme:
  • vystudovaný obor všeobecná sestra
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • praxi u lůžka
  • bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, empatii, dobré komunikační schopnosti
  • schopnost pracovat v týmu
  • ochotu dalšího sebevzdělávání
  • základní uživatelské znalosti PC
Co nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci, která není jednotvárná
  • vstřícný kolektiv, podporu týmu
  • pravidelnou supervizi, vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup od 1.4. 2020

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na: barbora.novakova@hospicjordan.cz.

Abychom mohli s Vašimi údaji pracovat, je nezbytné do profesního životopisu uvést následující text:

„Souhlasím, aby organizace Domácí hospic Jordán, o.p.s., se sídlem Bydlinského 2964, Tábor, PSČ 390 02, zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou.“