Děkujeme za Bleší trh!

Bleší trhy asi znáte. Ale hospicový "blešák" - to je přece jen něco trochu jiného. To máte: "Vybrat věci, roztřídit věci, napytlovat věci, v pátek celé dopoledne věšet oblečení na ramínka (díkyGymnáziu PdC za tuto možnost!), sobotu už v sedm ráno připravit ostatní věci na prodej, pak prodávat, uklidit věci, uklidit prodejní prostor, odvozit zbylé věci..."
Uznejte, není toho málo. A my to to opět zvládli. Ale jen díky tomu, že máme skvělé dobrovolnice a i kolegyně (i paní doktorku jste mohli vidět prodávat). A hlavně děkujeme kolegyni Věrce Šimkové, že si to opět celé vzala na povel a také vše odpracovala (mimo svou pracovní dobu). A samozřejmě velký dík patří jak dárcům, tak i kupujícím. Váš nákup umožní našim pacientům být doma. A to je skvělé, že?
Také děkujeme Gymnáziu Pierra de Coubertina za poskytnutí prostoru a Svazku obcí mikroregionu Táborsko za bezplatné zapůjčení setů (našich pultů).
Děkujeme, děkujeme a děkujeme!

Díky Blešímu trhu nám na péči o naše pacienty přibylo krásných 57067 korun!❤️