Dobročinná akce proběhla. Úspěšně!

Včera (v neděli 9. prosince) proběhl již 4. ročník Dobročinné aukce uměleckých děl pro náš hospic. Organizace se opět chopili pánové Pavel Klíma a Pavel Talich a díky jejich úsilí získal hospic více než 200 tisíc na péči o své pacienty a pomoc pečujícím rodinám.
Hladký průběh večera nezištně zajišťovali hospicové dobrovolnice a dobrovolníci z řad studentů. Dobrou atmosféru aukce připravili hudebníci ze smyčového kvintetu Binquet.

Velký dík patří všem autorům děl za jejich vstřícnost a věnování děl do aukce.
Děkujeme organizátorům aukce za veškerou práci a jejich čas, který věnovali aukci.
Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří hospici věnovali adventní neděli.
V neposlední řadě musíme poděkovat hotelu Palcát za bezplatné poskytnutí sálu.

A hlavně děkujeme, všem kteří se aukce zúčastnili a podpořili činnost Domácího hospice Jordán!

Mediálním partnerem aukce byl Týdeník Táborsko s webovým portálem Jižní Čechy Teď (www.jcted.cz), který přinesl článek o aukci (i s fotografiemi).

Hledáme všeobecnou sestru

Darujte pod stromeček "doma"!

Máme nové matrace- dar od Sinfo, spol. s r.o.

Od pátku 22. listopadu máme díky společnosti SINFO, spol. s r. o. z Mladé Vožice úžasné 2 nové zdravotní matrace.

Speciální 3-vrstvová polohovací matrace, které společnost vyrábí, působí nejen jako prevence proleženin, ale také uleví od mnoha dalších nepohodlí spojených s dlouhodobým pobytem na lůžku. Součástí jsou polohovací klíny, které lze vsunout mezi jednotlivé vrstvy a dosáhnout tak změny polohy. Antidekubitní podsedák je také součástí balení. Někteří pacienti nechtějí polohovací lůžko a přejí si svou vlastní postel, dokud je to možné. Právě pro ně je tato matrace vítanou záchranou a úlevou.

Moc děkujeme za podporu, která zároveň zvýší pohodlí našich pacientů

zdravotní matrace

Děkujeme společnosti Oseva, a.s.

Ve čtvrtek 21. listopadu jsme měli velice milou návštěvu. Společnost Oseva, a.s. nás podpořila krásnou částkou 33 000 korun. V rámci akce "Pomáhejme osivem" z každé prodané výsevní jednotky kukuřice věnovali 15 Kč na dobrou věc. Letošní částku rozdělili mezi 13 organizací a my měli to štěstí být mezi vybranými.

A zástupci společnosti u nás nebyli se šekem poprvé. Moc děkujeme za další podporu hospice!

předání šeku

Děkujeme Rotary Clubu Tábor za podporu

Rotary Club Tábor se opět rozhodl podpořit Domácí hospic Jordán. Jejich Svatomartinská večeře, která byla spojená s dražbou vín, vynesla 92000 korun, které členové Rotary Clubu věnovali na provoz hospice.
Děkujeme za úžasnou pomoc, moc si toho vážíme.

pozvánka na akci

Bleší trh byl úspěšný!

Listopadový Bleší trh je za námi. Díky darům bylo co prodávat. A že se sešly věci opravdu různorodé.
V nových prostorách jsme se rychle zabydleli a díky velké vstřícnosti Gymnázia Pierra de Coubertina vše proběhlo na jedničku.

Bleší trh by se ale nemohl konat bez pomoci našich statečných a silných dobrovolnic a dobrovolníků. V pátek při přípravě a i při sobotním prodeji jste mohli potkat mnohé z členek hospicového týmu, které také přiložily ruku k dílu.

Děkujeme Gymnáziu Pierra de Coubertina za poskytnutí prostor a vedení, pedagogům, panu školníkovi a studentům za vynikající spolupráci.

Děkujeme Svazku obcí mikroregionu Táborsko  za bezplatné zapůjčení setů pro prodej věcí.

Děkujeme všem, kteří pomáhali vybírat, třídit, aranžovat, připravovat, prodávat, nosit, uklízet a se spoustou dalších věcí, bez kterých by se bleší trh nemohl uskutečnit:

Anna Alonzo Lopez ilu Jitka Beránková ilu Petra Bočková ilu Štěpánka Bočková ilu Jana Černá ilu Hana Černá ilu Kateřina Čížková ilu Hana Dvořáková ilu pí Dvořáková ilu Hana Fáberová ilu Vladimíra Hanzalová ilu Sára Hanzalová ilu Georgina Hoferová ilu Tereza Horská ilu J. Houšková ilu Milena Chalupská ilu Jana Chládková ilu Vít Jakšič ilu Ivana Jakšičová ilu Jana Jechová ilu Danuše Jůzová ilu Barbora Kačerová ilu Marie Kopecká ilu Nela Kopecká ilu Jan Kopecký ilu Lucia Kopřivová ilu Marta Králová ilu Kateřina Kratochvílová ilu Markéta Laurynová ilu Daniela Máchová ilu Marie Málková ilu Dana Milerová ilu Andrea Mrkvicová ilu Filip Novák ilu Alena Padrtková ilu Olga Pavlíková ilu Pavla Perná ilu Eva Ryantová ilu Jitka Říhová ilu Lenka Slunéčková ilu Marie Sovadinová ilu Helena Staňková ilu Martina Staňková ilu Věra Staňková ilu Marie Šedivá ilu Věra Šimková ilu Eva Špallová ilu pí Totová ilu Támar Vaňková ilu Šárka Vondráčková ilu Martina Vyhnánková ilu Alena Zdeňková ilu studentky Gymnázia p.d.C.

O Bleším trhu psalo i "Jižní Čechy Teď", přečtěte si článek s fotografiemi.

Večery u kapucínů pomohly