Bazárek v G-Centru se vydařil

20575 korun - to je výtěžek Jarního bazárku pro hospic, který v březnu uspořádalo G-Centrum Tábor.
Dar předala paní ředitelce vrchní sestra z G-Centra paní Jana Svačinová s kolegyní.
Moc děkujemedíky všem aktérům bazárku.
Finance použijeme na péči o naše pacienty, kteří i díky opakované pomoci od zaměstnanců a klientů G-Centra, mohou dožít své dny doma.
Děkujeme.

předání daru

Kalendář, který hospici pomáhá!

Básnířka Věra Hanzalová a malířka Daniela Kuruc od roku 2016 připravují a vydávají Kalendář, který pomáhá. Výnos z jeho prodeje věnují na dobročinné účely.

A i letos se autorky rozhodly opět podpořit náš hospic, tentokráte krásnou částkou 21000.

Děkujeme paní Věře Hanzalové a paní Daniele Kuruc za dlouhodobou pomoc hospici.

Kalendář společně se šekem nám do hospice přinesla paní Věra Hanzalová (2. zprava).

předání daru
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 .. 25