Být doma o Vánocích

Děkujeme Obrataňským!

Obchodníci mají Black Friday a my Giving Tuesday

Dnes je Svátek dárcovství (Giving Tuesday). Slaví se jednoduše- po celém světě lidé darují, pomáhají a dělají dobré skutky. Pokud byste ho chtěli oslavit s námi- máme pro vás dva projekty: Doma je nejlípAuto pro zdravotníky. A hlavně velký dík všem našim dárcům, díky kterým máme Giving Tuesday i jiné dny v roce. Děkujeme!

Děkujeme Školnímu klubu!

Pět žáků ze Školního klubu při ZŠ Planá nad Lužnicí převzalo od České pojišťovny převzalo cenu Mladý hrdina. Finanční dar, který byl součástí ocenění, se děti rozhodly věnovat hospici! Děkujeme! Moc nás to potěšilo i dojalo.

Článek o udělení ceny.

Andělská dílna již zítra!!!

Zkraťte si čekání na Ježíška a nalaďte se na vánoční atmosféru v hospicovém Dobročinném obchodě.

Přijďte si vyrobit anděla, vlastní placku a poslechnout si vánoční příběh. Zveme malé i velké a i ty nejmenší.

Vánoční anděl je jednou z nejoblíbenějších postaviček doprovázejících předvánoční i vánoční čas.

Ve středu 12. prosince je možné si je vyrobit v Dobročinném obchodě Domácího hospice Jordán.

A také zde zazní vánoční příběh.

Přijďte si užít krásný adventní čas.

Informace i na plakátu.

#Jsou laskavci. Děkujeme!

Děti ze Školního klubu při Základní škole Planá nad Lužnicí se podruhé zapojily do Světového dne laskavosti. A letos byly laskavé na naše sestřičky.