Zúčastníte se?

Virtuální běh pokračuje!

Děkujeme ŠKODA AUTO za novou Škodovku!

ŠKODA AUTO se rozhodla darovat 100 vozů OCTAVIA na boj proti koronaviru organizacím poskytujícím terénní zdravotní nebo sociální služby v České republice. Zájemců bylo mnoho a my měli to štěstí, že jsme byli vybráni a v úterý 25. srpna jsme převzali krásný, nový automobil ŠKODA OCTAVIA (v plné výbavě).
Děkujeme ŠKODA AUTO za úžasný dar! Nápis na autě nelže- ŠKODA AUTO pomáhá. Děkujeme.

nový automobil

Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu

Děkujeme Nadaci ČEZ za podoru hospice. Díky zařazení našeho projektu Doma je nejlép do aplikace EPP- Pomáhej pohybem jsme získali krásných 100000 korun na péči o naše pacienty. A také děkujeme všem, kteří nám pomohli splnit požadovaný počet bodů.

ilu

Roušky pomáhají i finančně!

Děkujeme Městské knihovně Tábor za dobročinný prodej roušek, které našily dobrovolnice ze sousedské pomoci Dobře v Táboře. V pokladničce, kterou nám vedení knihovny předalo 4. června, bylo krásných 10 055 Kč. Dar použijeme na péči o naše pacienty.

Děkujeme Městské knihovně Tábor za tento krásný nápad a prodej, švadlenkám za jejich usilovnou práci a všem, kdo si koupili roušky, za podporu.

I takto může vypadat podaná pomocná ruka.

pokladnička