Máme 2. lékařku s atestací Paliativní medicína!

MUDr. Štěpánka FojtůBlahopřejeme naší kolegyni MUDr. Štěpánce Fojtů ke složení atestační zkoušky z oboru Paliativní medicína.
Lékařů s touto atestací je v Jihočeském kraji málo – dají se spočítat na prstech obou rukou. Jsme hrdí, že hned dvě lékařky z tohoto počtu jsou součástí našeho týmu.
Zvyšování kvalifikace, sledování novinek v oboru, účast na odborných kurzech a seminářích – to je jeden z hlavních pilířů kvalitní domácí hospicové péče, a proto součástí práce v domácím hospici je i celoživotní vzdělávání se.
Štěpánko, gratulujeme a děkujeme za vše, co pro hospic a naše pacienty děláš (a to jak v pracovní době, tak i ve svém volném čase).

Děkujeme za Bleší trh!

Bleší trhy asi znáte. Ale hospicový "blešák" - to je přece jen něco trochu jiného. To máte: "Vybrat věci, roztřídit věci, napytlovat věci, v pátek celé dopoledne věšet oblečení na ramínka (díkyGymnáziu PdC za tuto možnost!), sobotu už v sedm ráno připravit ostatní věci na prodej, pak prodávat, uklidit věci, uklidit prodejní prostor, odvozit zbylé věci..."
Uznejte, není toho málo. A my to to opět zvládli. Ale jen díky tomu, že máme skvělé dobrovolnice a i kolegyně (i paní doktorku jste mohli vidět prodávat). A hlavně děkujeme kolegyni Věrce Šimkové, že si to opět celé vzala na povel a také vše odpracovala (mimo svou pracovní dobu). A samozřejmě velký dík patří jak dárcům, tak i kupujícím. Váš nákup umožní našim pacientům být doma. A to je skvělé, že?
Také děkujeme Gymnáziu Pierra de Coubertina za poskytnutí prostoru a Svazku obcí mikroregionu Táborsko za bezplatné zapůjčení setů (našich pultů).
Děkujeme, děkujeme a děkujeme!

Díky Blešímu trhu nám na péči o naše pacienty přibylo krásných 57067 korun!❤️

Děkujeme MONETA Money Bank, a.s. za podporu Půjčovny komp. pomůcek

logo firmyMONETA Money Bank, a.s. výrazně (90000 Kč) podpořila náš projekt "Podpora domácí péče" a my díky tomu můžeme doplnit naši nabídku Půjčovny kompenzačních pomůcek o 4 toaletní a sprchová křesla a 2 kyslíkové koncentrátory.
Jsme moc rádi, neboť kompenzační pomůcky usnadňují nejen práci pečujícím, ale i zvyšují kvalitu života těm, kteří kompenzační pomůcky potřebují.
Děkujeme MONETA Money Bank, a.s. za podporu!

Na fotografii rozbalují naše sestřičky jednu z mnoha krabic s pomůckami pro Půjčovnu.
dar Moneta

Děkujeme Nadaci J&T - našemu stálému podporovateli

logo nadaceI v letošním roce pokračuje naše dlouhodobá spolupráce s Nadací J&T. Domácí hospicová péče patří mezi jednu z oblastí podpory Nadace J&T. Vážíme si, že i náš hospic patří mezi podporované subjekty. Velmi oceňujeme, že příspěvek 100000 Kč od Nadace J&T můžeme použít na pokrytí části nákladů na mzdy dvou našich lékařek.

Děkujeme za dlouhodobou a štědrou pomoc!

Vy jste rozhodli, NF Tesco pomohlo!

logo programuDěkujeme za vaše žetony ze Soběslavi, Bechyně a Tábora v hlasování v programu Nadačního fondu Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme. Díky vaší pomoci jsme vyhráli a získali 30000 korun na péči o nevyléčitelně nemocné.
Máme velkou radost!
Děkujeme za hlasování a Nadačnímu fondu Tesco za podporu našeho hospice!

Tříkrálová sbírka pomohla i našemu hospici

logo firmyDěkujeme z celého srdce všem koledníkům Tříkrálové sbírky, dárcům a v neposlední řadě Charitě ČR za pomoc našemu hospici.

Dar 15330 korun použijeme na nákup léků pro naše pacienty.

Tříkrálová sbírka má již dlouhou tradici a my si velmi vážíme, že Domácí hospic Jordán byl zařazen mezi příjemce daru.

Děkujeme Jihočeskému kraji za podporu Poradny a ODSL

logo krajeDěkujeme Jihočeskému kraji za přidělení dotace pro naše dvě služby – Odborné sociální poradenství a Terénní odlehčovací služby. Dotace nám pomáhají tyto dvě veřejností tolik vyhledávané služby financovat. Děkujeme za podporu, velmi si ji vážíme.

Možnosti podpory hospice