Děkujeme Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové!

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové opět pomohl našemu hospici!

V rámci grantového programu „Paliativní a hospicová péče“ jsme získali částku 60000 Kč na nákup kompenzačních pomůcek pro pacienty a klienty hospice. Za tuto částku jsme zakoupili kyslíkový koncentrátor pro pacienty trpící dušností, elektrické polohovací lůžko a vaničky na mytí hlavy pro ležící pacienty.

Nové pomůcky budou k dispozici jak pacientům v mobilní specializované paliativní péči, tak i klientům terénních odlehčovacích služeb a široké veřejnosti.

Moc děkujeme za opětovnou pomoc. Velice si této podpory vážíme.

Dar

Děkujeme NF Tesco za podporu

logo firmyJe to již téměř tradice. A pro nás krásná tradice. Nadační fond TESCO nás opět podpořil!

Na začátku letošního roku jsme získali od Nadačního fondu TESCO v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ ve výši 20 000 Kč. Finance použijeme na pokrytí části mzdových nákladů naší vedoucí lékařky.

logo firmyDěkujeme NF TESCO za opětovnou podporu hospice. Vážíme si toho.

Děkujeme za respirátory!

Dnes nám byl doručen dar 420 kusů respirátorů od Senátu PČR. Jedná se o české respirátory vyrobené na tchajwanských linkách. Dar nám přinesl pan senátor Větrovský.
Děkujeme za dar. Respirátory v dnešní době mají pro nás cenu zlata.

Fotografie z předání:

A respirátory:

předání daru

Děkujeme za velký dar firmě Emco s.r.o.!

Dnes k nám přijel pan David Woldřich z firmy Emco spol. s r.o. A nepřijel s prázdnou. Přivezl nám 3906 kusů výrobku z Emca v hodnotě 84825 korun!

Sušenky, kaše a mysli- to nám dodá sílu do další práce. Protože hospic ani v době pandemie nezavírá, ale pomáhá a pečuje dál.

Děkujeme!!!

Foto z předání daru:

předání daru

Máme nové matrace! Děkujeme firmě MA-DONA s.r.o.

logo firmyTáborská firma MA-DONA s.r.o., která se zabývá výrobou matrací, opět věnovala do naší Půjčovny kompenzačních pomůcek dvě nové antidekubitní matrace do polohovacích lůžek. Matrace jsou vyrobeny ze speciálních pěn a mají snímatelný potah SAFR, který je antialergický a antibakteriální.

Vzhledem k velké vytíženosti naší Půjčovny jsou tyto matrace cenným přírustkem do seznamu pomůcek.

Moc děkujeme firmě MA-DONA s.r.o. za pomoc našemu hospici.

Matraci přivezl a  předal pana Pražák z firmy MA-DONA.

Potvrzení na dary za rok 2020

Pokud jste ještě od nás neobdrželi potvrzení na vaše dary, které jste nám věnovali v roce 2020, kontaktujte prosím naši kolegyni Věru Šimkovou.

Pondělí - Pátek, 7:00 - 14:00
vera.simkova@hospicjordan.cz

Kalendář, který opět pomohl

Básnířka Věra Hanzalová a malířka Daniela Kuruc od roku 2016 připravují a vydávají Kalendář, který pomáhá. Výnos z prodeje věnují na dobročinné účely. Dámy myslely i na náš hospic. V lednu nám byla předána částka 20000 korun na podporu činnosti hospice. Děkujeme paní Věře Hanzalové a paní Daniele Kuruc za opětovnou pomoc hospici (kalendář za rok 2020 byl již čtvrtý v pořadí, který pomohl hospici).

Krásná myšlenka + krásné básně + krásné ilustrace + pomoc bližním = Kalendář, který pomáhá. Jsme rádi, že jsme součástí tohoto projektu.
Na fotografii autorky Věra Hanzalová a Daniela Kuruc (zleva)

autorky

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové podpořil hospic

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové pomáhá našemu hospici pravidelně. Jsme velmi vděční za další podporu, tentokráte na projekt "Doma je lépe i při druhé vlně COVID_19", který hospici pomohl překonat další vlnu COVID -19. Z programu Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové byly v roce 2020 podpořeny nově uzavřené dohody se zdravotními sestrami, které náš hospic potřeboval na pokrytí zvýšené poptávky po hospicových službách.

Děkujeme!

logo firmy