Nákupy pomáhají

Děkujeme studentům OA a VOŠE Tábor!

V pondělí 29. dubna nás navštívili studenti OA a VOŠE, kteří 11. dubna 2019 pod vedením paní učitelky Aleny Jandlové uspořádali benefiční běh pro hospic. Byla to akce mezinárodního formátu přes 100 běžících studentů a pedagogů.

Kromě domácího tábora bylo zastoupeno Německo (Schwetzingen), Polsko (Pulaw), Maďarsko (Pápa) a Rumunsko (Lugoj). Zahraniční studenti nyní studují na OA a VŠOE v rámci projektu Erasmus School21.
Každý jeden student si sehnal vlastní sponzory a krásný společný výtěžek 46067 korun nám při své návštěvě hospice předali osobně.

Děkujeme za vaši podporu! Za vaše nasazení, dobrou vůli a organizační schopnosti. Jste vážně dobří!!!

Hledáme pečovatele/ku na DPP

Hledáme pečovatele/ku na HPP

Děkujeme kapele Andband za koncert a podporu

V pátek 12. dubna v AUX Café v Táboře hrála kapela Andband nejen pro své posluchače, ale i pro náš hospic. Výtěžek z koncertu věnovali muzikanti na provoz hospice. Děkujeme za krásný večer a podporu!

Děkujeme vinotéce a galerii U černého kocoura a zeleného stromu

Děkujeme paní Olze Makovcové z vinotéky a galerie U černého kocoura a zeleného stromu a jejím přátelům za zorganizování Slow fashion bazáreku pro hospic. Výtěžek z prodeje, který nám věnovali použijeme na provoz hospice.
Děkujeme!