Spinningový maraton pomohl. Děkujeme

Děkujeme všem ze Spinattic Spinning Centra Tábor, v čele s Alenou Brent, za uspořádání dalšího ročníku Spinningového maratonu pro hospic. Účast, a tím i výnos, byla skvělá.

Děkujeme individuálním jezdcům a firemním či politickým týmům za výkony a podporu hospice. Moc nás to potěšilo. Finance použijeme na péči o naše pacienty a pomoc jejich rodinám. Děkujeme!

Děkujeme Starokatolické církvi ze Soběslavi za sbírku

Členové Starokatolické církve z Filiální obce Soběslav opět uspořádali mezi sebou sbírku na pomoc našemu hospici. Děkujeme! Finance použijeme na péči o naše pacienty.

Děkujeme jistebnickým skautům

Máme několik dárců, kteří nám věřili a věří (a také myšlence domácích hospiců) a podporují hospic již od jeho vzniku. Mezi ně patří i Třináctý oddíl vodních skautů z Jistebnice! Před Vánoci vybírají skautky, skauti, světlušky i vlčata v Jistebnici na hospic (+ prodávají své výrobky). A v lednu proběhne již tradiční návštěva v hospici s předáním výnosu sbírky. 10 let!!! Úžasné! Děkujeme, že jste stále s námi!

předání daru