Virtuální běh pokračuje!

Děkujeme ŠKODA AUTO za novou Škodovku!

ŠKODA AUTO se rozhodla darovat 100 vozů OCTAVIA na boj proti koronaviru organizacím poskytujícím terénní zdravotní nebo sociální služby v České republice. Zájemců bylo mnoho a my měli to štěstí, že jsme byli vybráni a v úterý 25. srpna jsme převzali krásný, nový automobil ŠKODA OCTAVIA (v plné výbavě).
Děkujeme ŠKODA AUTO za úžasný dar! Nápis na autě nelže- ŠKODA AUTO pomáhá. Děkujeme.

nový automobil

Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu

Děkujeme Nadaci ČEZ za podoru hospice. Díky zařazení našeho projektu Doma je nejlép do aplikace EPP- Pomáhej pohybem jsme získali krásných 100000 korun na péči o naše pacienty. A také děkujeme všem, kteří nám pomohli splnit požadovaný počet bodů.

ilu

Roušky pomáhají i finančně!

Děkujeme Městské knihovně Tábor za dobročinný prodej roušek, které našily dobrovolnice ze sousedské pomoci Dobře v Táboře. V pokladničce, kterou nám vedení knihovny předalo 4. června, bylo krásných 10 055 Kč. Dar použijeme na péči o naše pacienty.

Děkujeme Městské knihovně Tábor za tento krásný nápad a prodej, švadlenkám za jejich usilovnou práci a všem, kdo si koupili roušky, za podporu.

I takto může vypadat podaná pomocná ruka.

pokladnička

Děkujeme VDV OH a společnosti L´Oréal

V rámci svého projektu "Solidarita se zdravotnickým personálem čelícím současné situaci v první linii" vyrobila skupina L´Oréal 2 miliony hydro-alkoholových čistících gelů na ruce, část kterých prostřednictvím Výboru dobré vůle Olgy Havlové nabídla jako dar i našemu hospici. Milým překvapením bylo, že kromě gelů zásilka obsahovala i vlasovou kosmetiku. Děkujeme firmě L´Oréal za pomoc a VDV Olgy Havlové za zprostředkování.

Ač to není za rouškami zcela vidět, radost jsme měli.

foto s darem