ČSOB opět pomáhá hospici!

logo firmyČeskoslovenská obchodní banka, a. s. podporuje náš hospic již několik let. Jsme opravdu rádi, že tato podpora a pomoc našemu hospici pokračuje i v letošním roce.

Dar 100000 Kč použijeme na pokrytí části mzdových nákladů hlavní vedoucí lékařky hospice, která je i odborným garantem paliativní medicíny.

Moc děkujeme za další pomoc hospici. Vážíme si jí!

Lékaři jsou nedílnou součástí našeho týmu, neboť právě lékaři přijímají pacienty do péče a stanovují a upravují léčbu průvodních příznaků terminálního stádia onemocnění. V týmu Domácího hospice Jordán máme dvě lékařky s atestací Paliativní medicína.

Vedoucí lékařka získala v roce 2020 ocenění od Výboru České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP „za příkladnou praxi v paliativní péči“ v kategorii lékař.