Nadace ČEZ opět pomohla

Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu v roce 2022.
V loňském roce nám Nadace podala pomocnou ruku hned dvakrát. Kromě Oranžového kola byl podpořen v rámci grantového řízení Podpora regionů i náš projekt „Paliativní péče Doma“.

logo nadace

Částku 80000 korun jsme použili na pokrytí části nákladů na mzdu hlavní lékařky a nákup lineárního dávkovače léků, který významně zlepší kvalitu života našich pacientů. Děkujeme Nadaci ČEZ, máme radost, že díky jejich pomoci se žije našim pacientům lépe.

Nový lineární dávkovač léků je určen na větší množstí léků, nemusí se tak často doplňovat jako menší dávkovače a lze lépe nastavovat medikaci. Výhodou je, že je lehký, pacient si jej jednoduše zavěsí kolem krku nebo strčí do tašky, kabelky. Je na tužkové baterie, takže pacienta neobtěžují další hadičky a nemusí být napojený  24 hodin v elektrické síti.

Dávkovač léků