Dobročinná akce proběhla. Úspěšně!

Včera (v neděli 9. prosince) proběhl již 4. ročník Dobročinné aukce uměleckých děl pro náš hospic. Organizace se opět chopili pánové Pavel Klíma a Pavel Talich a díky jejich úsilí získal hospic více než 200 tisíc na péči o své pacienty a pomoc pečujícím rodinám.
Hladký průběh večera nezištně zajišťovali hospicové dobrovolnice a dobrovolníci z řad studentů. Dobrou atmosféru aukce připravili hudebníci ze smyčového kvintetu Binquet.

Velký dík patří všem autorům děl za jejich vstřícnost a věnování děl do aukce.
Děkujeme organizátorům aukce za veškerou práci a jejich čas, který věnovali aukci.
Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří hospici věnovali adventní neděli.
V neposlední řadě musíme poděkovat hotelu Palcát za bezplatné poskytnutí sálu.

A hlavně děkujeme, všem kteří se aukce zúčastnili a podpořili činnost Domácího hospice Jordán!

Mediálním partnerem aukce byl Týdeník Táborsko s webovým portálem Jižní Čechy Teď (www.jcted.cz), který přinesl článek o aukci (i s fotografiemi).