Děkujeme Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

logo nadaceDěkujeme Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové za poskytnutí dalších prostředků na nákup kompenzačních pomůcek. Částku 80000 Kč jsme použili na nákup kombinovaného pojízdného křesla do sprchy a na WC s nosností do 160 kg, polohovacího elektrického lůžka a koncentrátoru kyslíku vč. příslušenství.

Tato pomoc pomáhá zlepšit kvalitu života našich pacientů a usnadňuje péči jejich rodinám. Děkujeme za podporu hospice a těch, kteří to nejvíce potřebují – našich pacientů.

Foto: zakoupené pomůcky

kompenzační pomůcka kompenzační pomůcka
kompenzační pomůcka

Sbírka na nové auto

ilustrační fotoDomácí hospicová péče = jezdíme za našimi pacienty k nim domů.

Proč potřebujeme nový automobil?

1. Nemůžeme jezdit k pacientům MHD, protože musíme být u pacienta co nejdříve od zavolaní a vezeme ošetřující materiál a kompenzační pomůcky. Proto je nutné auto.

2. Abychom byli u našich pacientů vždy včas a bezpečně, potřebujeme spolehlivé a funkční automobily. A stávající vozový park se notně a rychle opotřebovává.

3. Ročně najezdí naši zdravotníci k pacientům kolem 30 000 kilometrů. Jezdíme 365 dní v roce bez ohledu na den, čas či roční dobu. Jezdíme vždy, kdy je to potřeba...

Na nový automobil  na naše cesty za pacienty můžete přispět na na www.darujme.cz nebo na bankovní účet 43-7050340267/0100 s variabilním symbolem: 401.

Děkujeme za podporu!