ČSOB opět podpořila hospic!

logo firmyV letošním roce ČSOB již podruhé podpořila Domácí hospic Jordán, a to částkou 150000 Kč. Dar jsme použili nejen na pokrytí části mzdových nákladů zdravotních sester a lékařky, ale i na potřebný software a na revize a preventivní prohlídky zdravotnické techniky.
Celková podpora ČSOB Domácího hospice Jordán za rok 2021 tak činila přes 300000 Kč.
Velice si podpory ze strany Československá obchodní banky, a. s. vážíme. Je nejen štědrá, ale i dlouhodobá. Děkujeme!

Děkujeme Nadaci Agrofert za podporu

logo firmyDěkujeme Nadaci Agrofert za další štědrou podporu našeho hospice. Naše žádost (Projekt DOMA JE NEJLÍP!) podaná do grantu Hospic 2021 byla vyřízena pozitivně a my jsme obdrželi 250000 korun na mzdy našeho zdravotnického týmu.
Děkujeme za opětovnou podporu!

Rotary klub Tábor podpořil hospic!

logo Na svatého Martina bývá husí hostina, a když ji pořádá Rotary klub Tábor, tak se i neziskové organizace v Táboře mohou těšit. Proč? Protože Svatomartinská husa RC Tábor je spojená nejen s dobrým jídlem, ale i s charitou. A letos se Rotary klub Tábor rozhodl opět podpořit náš hospic!

Výnos ze vstupného a dražby vín je krásných 140000 korun. Tato částka nám umožní třeba 140 výjezdů lékařů a sester k pacientovi nebo plně pokryje 56 dnů péče, tedy dá 56 dnů doma nevyléčitelně nemocným.

Moc děkujeme za opětovnou pomoc. Vážíme si ji a těší nás.

Akce "Špejchar ožívá" pomohla i hospici!

"Špejchar ožívá", neboli kulturní oživení téměř třísetletého měšického špejcharu. Proč o tom píšeme my?
1) Akce to byla výborná.
2) Organizátoři z Měšic se rozhodli vybrané vstupné věnovat našemu hospici.

Děkujeme!
A držíme palce, ať se vám daří a Špejchar ožije zcela.
Foto z předání daru (12025 korun), který přivezl pan M. Jůza.
předání daru