Máme nové matrace! Děkujeme firmě MA-DONA s.r.o.

logo firmyTáborská firma MA-DONA s.r.o., která se zabývá výrobou matrací, opět věnovala do naší Půjčovny kompenzačních pomůcek dvě nové antidekubitní matrace do polohovacích lůžek. Matrace jsou vyrobeny ze speciálních pěn a mají snímatelný potah SAFR, který je antialergický a antibakteriální.

Vzhledem k velké vytíženosti naší Půjčovny jsou tyto matrace cenným přírustkem do seznamu pomůcek.

Moc děkujeme firmě MA-DONA s.r.o. za pomoc našemu hospici.

Matraci přivezl a  předal pana Pražák z firmy MA-DONA.

předání daru

Děkujeme Městu Tábor za podporu hospice

logo městaMěsto Tábor podporuje činnost našeho hospici od jeho vzniku. Ne jinak je tomu i v letošním roce, kdy nám byla poskytnuta dotace na realizaci Odlehčovacích služeb a i provoz veřejností oblíbené Půjčovny kompenzačních pomůcek.

Moc děkujeme zástupcům Města Tábora za další podporu Domácího hospice Jordán. I díky pomoci Města Tábora můžeme umožnit nevyléčitelně nemocným na Táborsku dožít doma s blízkými.

Potvrzení na dary za rok 2020

Pokud jste ještě od nás neobdrželi potvrzení na vaše dary, které jste nám věnovali v roce 2020, kontaktujte prosím naši kolegyni Věru Šimkovou.

Pondělí - Pátek, 7:00 - 14:00
vera.simkova@hospicjordan.cz