2500 respirátorů!!! Děkujeme.

Děkujeme firmě Zdravstav s.r.o. (cbmedical) za úžasný dar 2500 kusů respirátorů a 100 kusů ochranných plášťů.

Ochranné pomůcky jsou stále potřeba a nejsou levné (náš, již tak napjatý, rozpočet s jejich nákupem nepočítal). Moc děkujeme za tak štědrý dar. Vše plně využijeme v naší práci s pacienty a klienty hospice.

Repirátory nám přivezl osobně pan ředitel Tomáš Hušek. Děkujeme.

předání daru

Město Bechyně podpořilo hospic!

logo městaMěsto Bechyně darovalo našemu hospici 40000 korun na Kč. Tuto částku použijeme na financování části mzdových nákladů pro naši sociální pracovnici.

Děkujeme zastupitelům Města Bechyně za podporu naší Poradny!

Poradna hospice poskytuje nezbytnou psychosociální podporu a doprovázení terminálně nemocným pacientům a jejich rodinám a také rodinám, které pečují o svého blízkého z důvodu ztráty soběstačnosti.

Děkujeme ČEPS, a.s. za další podporu

Jsme velmi potěšeni, že se firma ČEPS, a.s. rozhodla i v letošním roce podpořit našilogo firmy činnost. Částku 80000 použijeme na nákup kyslíkových koncentrátorů pro naše pacienty a také na nákup v současné době tolik potřebných ochranných pomůcek. Zbytek z této částku využijeme na financování péče o naše pacienty.

Děkujeme za podporu domácí hospicové péče! Vážíme si toho.

Děkujeme NF Tesco za podporu

logo firmyJe to již téměř tradice. A pro nás krásná tradice. Nadační fond TESCO nás opět podpořil!

Na začátku letošního roku jsme získali od Nadačního fondu TESCO v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ ve výši 20 000 Kč. Finance použijeme na pokrytí části mzdových nákladů naší vedoucí lékařky.

logo firmyDěkujeme NF TESCO za opětovnou podporu hospice. Vážíme si toho.