Děkujeme divadlu Množiny

Kalendář nám pomohl!

Jistebničtí skauti opět pomáhali!

V sobotu 22. prosince 2018 proběhla v Jistebnici na náměstí další charitativní sbírka pro Domácí hospic Jordán v Táboře. Skautský oddíl z Jistebnice na podporu hospice získal 13 660 Kč. Děkujeme skautskému oddílu za jejich dlouhodobou podporu hospice. A děkujeme všem, kteří do skautské sbírky přispěli. Moc nás tato podpora těší.

Benefiční snídaně v Silonu pro hospic!

Ve čtvrtek jsme dostali předvánoční dárek- výnos z benefiční snídaně. Děkujeme zaměstnancům firmy Silon za opětovnou podporu hospice.

Obchodníci mají Black Friday a my Giving Tuesday

Dnes je Svátek dárcovství (Giving Tuesday). Slaví se jednoduše- po celém světě lidé darují, pomáhají a dělají dobré skutky. Pokud byste ho chtěli oslavit s námi- máme pro vás dva projekty: Doma je nejlípAuto pro zdravotníky. A hlavně velký dík všem našim dárcům, díky kterým máme Giving Tuesday i jiné dny v roce. Děkujeme!