Terénní odlehčovací služby mají nové auto

logo krajeNaše pečovatelky z Terénních odlehčovacích služeb pomáhají rodinám, které pečují v domácím prostředí o své blízké. Denně jezdí do domácností v okruhu 25km od Tábora. A proto potřebují automobily.

A teď díky pomoci Jihočeského kraje, který přispěl velmi štědrou částkou, jsme mohli zcela nový automobil zakoupit.
Děkujeme, je pro nás důležité dostat se klienty včas a bezpečně!

Nový automobil

Děkujeme Nadaci Agrofert

logo nadaceNáš zdravotnický tým jezdí k pacientům kdykoliv ho potřebují. O víkendech, svátcích, ve dne i v noci, jednou či víckrát denně. Vše podle potřeb pacienta. A děláme to opravdu rádi.

Tato služba má ale i své náklady, které je potřeba uhradit. Není to jednoduché, ale naštěstí máme podporovatele, jako je například Nadace Agrofert, která poskytla hospici v rámci vypsaného grantu Hospic 2023 štědrou částku 400 000 na pokrytí části mezd lékařů a zdravotních sester.

Děkujeme za dlouholetou podporu našeho hospice!

Děkujeme Jihočeskému kraji za další pomoc!

logo krajeDotační program Podpora paliativní péče v JČ kraji podpořil náš projekt Podpora multidisciplinárního týmu částkou 646000 Kč.

Tyto finance použijeme na pokrytí části osobních nákladů, včetně pojistného, pracovnic zázemí a Poradny, na supervize týmu a psychoterapie pacientů, nákup pohonných hmot na cesty za pacienty a v neposlední řadě i na tolik potřebné další odborné vzdělávání lékařů a ostatních členů týmu hospice.

Děkujeme zástupcům Jihočeského kraje za dlouhodobou podporu domácí hospicové péče. Moc si vaší pomoci vážíme.