Děkujeme Nadaci ČEZ

logo nadaceDěkujeme Nadaci ČEZ za další podporu našeho hospice. Jsme rádi, že jsme se mohli opět zúčastnit projektu "Oranžové kolo". Získanou částku 50 288 korun použijeme na provoz hospice.

Ocenili jsme, že akce byla součástí Olympiády dětí a mláděže, neboť kromě financí nám akce pomohla i informovat děti o existenci domácích hospiců.
Děkujeme!
Předání šeků

Děkujeme Nadaci Agrofert

logo nadaceDěkujeme Nadace Agrofert za štědrý příspěvek ve výši 400 000 Kč, který byl věnován našemu hospici na mzdy lékařek a zdravotních sester. Vaše podpora nám umožňuje pokračovat v poskytování kvalitní péče našim pacientům a jejich rodinám v jejich nejtěžších chvílích života.
Děkujeme za dlouhodobou podporu domácí hospicové péče.

Máme 3. lékařku s atestací Paliativní medicína!

MUDr. M.SinkováBlahopřejeme MUDr. Miroslavě Sinkové k úspěšnému složení atestační zkoušky z oboru Paliativní medicína.

S potěšením oznamujeme, že náš hospic má nyní v týmu tři lékařky s touto atestací!

Zvyšování odbornosti a neustálé vzdělávání našeho týmu je klíčovou cestou, aby bylo našim pacientům "Doma nejlíp...".