Děkujeme Nadaci Agrofert

logo nadaceNáš zdravotnický tým jezdí k pacientům kdykoliv ho potřebují. O víkendech, svátcích, ve dne i v noci, jednou či víckrát denně. Vše podle potřeb pacienta. A děláme to opravdu rádi.

Tato služba má ale i své náklady, které je potřeba uhradit. Není to jednoduché, ale naštěstí máme podporovatele, jako je například Nadace Agrofert, která poskytla hospici v rámci vypsaného grantu Hospic 2023 štědrou částku 400 000 na pokrytí části mezd lékařů a zdravotních sester.

Děkujeme za dlouholetou podporu našeho hospice!

Děkujeme Jihočeskému kraji za další pomoc!

logo krajeDotační program Podpora paliativní péče v JČ kraji podpořil náš projekt Podpora multidisciplinárního týmu částkou 646000 Kč.

Tyto finance použijeme na pokrytí části osobních nákladů, včetně pojistného, pracovnic zázemí a Poradny, na supervize týmu a psychoterapie pacientů, nákup pohonných hmot na cesty za pacienty a v neposlední řadě i na tolik potřebné další odborné vzdělávání lékařů a ostatních členů týmu hospice.

Děkujeme zástupcům Jihočeského kraje za dlouhodobou podporu domácí hospicové péče. Moc si vaší pomoci vážíme.

Děkujeme ČSOB za stálou podporu!

Rádi bychom tímto poděkovali Československé obchodní bance, a.s. za její dlouholetou a cennou podporu našeho hospice. Díky finančním prostředkům, které jsme od banky obdrželi, jsme byli schopni pokrýt část osobních nákladů lékařky a zdravotních sester, což nám umožňuje poskytovat kvalitní péči našim pacientům. Tato podpora má pro nás velký význam.

Děkujeme za důvěru a spolupráci.

logo firmy

=  dlouholetý podporovatel Domácího hospice Jordán.

Péče o pacienta s mechanickou srdeční podporou...

Ve středu 24. května bylo v hospici plno. Pořádali seminář Péče o pacienta s mechanickou srdeční podporou a paliativní péčí.
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 .. 31