Děkujeme Putovní pražírně

Moc rádi zveme dárce k nám na návštěvu. U Putovní pražírny jsme udělali výjimku a dorazili na návštěvu do jejich Neputovní kavárny. Rozhodnutí to bylo moudré, neboť dar 29755, který je výsledkem charitativní dražby pytlů od kávy, nás příjemně překvapil a my mohli úspěch dražby zapít skvělou (opět darovanou) kávou.
Děkujeme Martinu Broukalovi z Putovní Pražírny za další podporu hospice.
Nejenže dělá dobrou kávu od srdce, ale i to srdce má dobré!
A samozřejmě děkujeme všem dražitelům. Pomohli jste!
Foto z předání daru, aneb hrneček plný pomoci.

předání daru

Děkujeme za Bleší trh!

Bleší trhy asi znáte. Ale hospicový "blešák" - to je přece jen něco trochu jiného. To máte: "Vybrat věci, roztřídit věci, napytlovat věci, v pátek celé dopoledne věšet oblečení na ramínka (díkyGymnáziu PdC za tuto možnost!), sobotu už v sedm ráno připravit ostatní věci na prodej, pak prodávat, uklidit věci, uklidit prodejní prostor, odvozit zbylé věci..."
Uznejte, není toho málo. A my to to opět zvládli. Ale jen díky tomu, že máme skvělé dobrovolnice a i kolegyně (i paní doktorku jste mohli vidět prodávat). A hlavně děkujeme kolegyni Věrce Šimkové, že si to opět celé vzala na povel a také vše odpracovala (mimo svou pracovní dobu). A samozřejmě velký dík patří jak dárcům, tak i kupujícím. Váš nákup umožní našim pacientům být doma. A to je skvělé, že?
Také děkujeme Gymnáziu Pierra de Coubertina za poskytnutí prostoru a Svazku obcí mikroregionu Táborsko za bezplatné zapůjčení setů (našich pultů).
Děkujeme, děkujeme a děkujeme!

Díky Blešímu trhu nám na péči o naše pacienty přibylo krásných 57067 korun!❤️

Děkujeme MONETA Money Bank, a.s. za podporu Půjčovny komp. pomůcek

logo firmyMONETA Money Bank, a.s. výrazně (90000 Kč) podpořila náš projekt "Podpora domácí péče" a my díky tomu můžeme doplnit naši nabídku Půjčovny kompenzačních pomůcek o 4 toaletní a sprchová křesla a 2 kyslíkové koncentrátory.
Jsme moc rádi, neboť kompenzační pomůcky usnadňují nejen práci pečujícím, ale i zvyšují kvalitu života těm, kteří kompenzační pomůcky potřebují.
Děkujeme MONETA Money Bank, a.s. za podporu!

Na fotografii rozbalují naše sestřičky jednu z mnoha krabic s pomůckami pro Půjčovnu.
dar Moneta