Děkujeme městu Bechyně

erb městaDěkujeme zastupitelům města Bechyně za podporu našeho hospice v roce 2022. Dotaci ve výši 50000 použijeme na pokrytí nákladů na práci lékařky a na nákup léků a zdravotnického materiálu potřebných pro péči o nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí.

Děkujeme městu Bechyně za podporu! Velmi si ji vážíme.

Máme 2. lékařku s atestací Paliativní medicína!

MUDr. Štěpánka FojtůBlahopřejeme naší kolegyni MUDr. Štěpánce Fojtů ke složení atestační zkoušky z oboru Paliativní medicína.
Lékařů s touto atestací je v Jihočeském kraji málo – dají se spočítat na prstech obou rukou. Jsme hrdí, že hned dvě lékařky z tohoto počtu jsou součástí našeho týmu.
Zvyšování kvalifikace, sledování novinek v oboru, účast na odborných kurzech a seminářích – to je jeden z hlavních pilířů kvalitní domácí hospicové péče, a proto součástí práce v domácím hospici je i celoživotní vzdělávání se.
Štěpánko, gratulujeme a děkujeme za vše, co pro hospic a naše pacienty děláš (a to jak v pracovní době, tak i ve svém volném čase).

JČ kraj podpořil sociální služby hospice

Sociální služby jsou nedílnou součástí Domácího hospice Jordán. Poskytujeme rodinám pomoci  formou terénní odlehčovací služby. Jedná se o službu velmi žádanou. Proto si velmi vážíme pomoci Jihočeského kraje, který podpořil tuto službu mimořádnou dotací ve výši 247000 korun. Děkujeme představitelům Jihočeského kraje za pomoc s financováním sociálních služeb. Tato podpora je pro nás velmi důležitá, a i díky ní mohou naše pečovatelky denně vyjíždět do rodin, které je potřebují.

Sociální služby Domácího hospice Jordán
jsou dlouhodobě podporávány: