Benefiční snídaně v Silonu pro hospic!

Ve čtvrtek jsme dostali předvánoční dárek- výnos z benefiční snídaně. Děkujeme zaměstnancům firmy Silon za opětovnou podporu hospice.

Obchodníci mají Black Friday a my Giving Tuesday

Dnes je Svátek dárcovství (Giving Tuesday). Slaví se jednoduše- po celém světě lidé darují, pomáhají a dělají dobré skutky. Pokud byste ho chtěli oslavit s námi- máme pro vás dva projekty: Doma je nejlípAuto pro zdravotníky. A hlavně velký dík všem našim dárcům, díky kterým máme Giving Tuesday i jiné dny v roce. Děkujeme!

Student Jam hrál pro hospic

Táborští studenti zorganizovali Student Jam. Student Jam je prvním benefičním studentským festivalem v Táboře. A organizátoři se rozhodli podpořit náš hospic!

Modely z módní přehlídky k zakoupení v Dobročinném obchodě

Páteční Módní přehlídka se vydařila! Hlavní díky patří MUDr. Tereze Šmrhové, která celou akci vymyslela, zorganizovala, odmoderovala a přenášela dobrou náladu na všechny zúčastněné. Děkujeme paní doktorce za podporu hospice. Děkujeme dárkyním, které modely na přehlídku věnovaly a modelkám za jejich odvahu a šarm. Děkujeme všem, kteří pomáhali přehlídku organizovat.
Modely budou k zakoupení v Dobročinném obchodě a výtěžek z celé akce pomůže našemu hospici.
Fotografie z akce k nahlédnutí zde.

Děkujeme Školnímu klubu!

Pět žáků ze Školního klubu při ZŠ Planá nad Lužnicí převzalo od České pojišťovny převzalo cenu Mladý hrdina. Finanční dar, který byl součástí ocenění, se děti rozhodly věnovat hospici! Děkujeme! Moc nás to potěšilo i dojalo.

Článek o udělení ceny.

#Jsou laskavci. Děkujeme!

Děti ze Školního klubu při Základní škole Planá nad Lužnicí se podruhé zapojily do Světového dne laskavosti. A letos byly laskavé na naše sestřičky.

Děkujeme Obrataňským!

Spolek Radovan 21 uspořádal v Obratani 2. prosince Adventní trh, v rámci kterého proběhla i sbírka na nový automobil pro hospic. Vybrané peníze jsme přidali do "prasátka" k dalším již vybraným financím na auto.

Děkujeme spolku Radovan 21 za skvělý nápad a návštěvníkům trhu za podporu.

Fotografie z trhu.