Možnosti podpory hospice

Děkujeme společnosti Eurowg a Nadaci Via

logo firmyDěkujeme zástupcům společnosti Eurowag za podporu našeho hospice v roce 2022.
Nadační příspěvek z Fondu Eurowag použijeme na pokrytí části nákladů spojených s péčí o nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí.

Také děkujeme Nadaci Via za zprocesování této podpory.

Máme radost, že se společnost Eurowag rozhodla podpořit hospic i v letošním roce. Vážíme si toho.

Máme 2. lékařku s atestací Paliativní medicína!

MUDr. Štěpánka FojtůBlahopřejeme naší kolegyni MUDr. Štěpánce Fojtů ke složení atestační zkoušky z oboru Paliativní medicína.
Lékařů s touto atestací je v Jihočeském kraji málo – dají se spočítat na prstech obou rukou. Jsme hrdí, že hned dvě lékařky z tohoto počtu jsou součástí našeho týmu.
Zvyšování kvalifikace, sledování novinek v oboru, účast na odborných kurzech a seminářích – to je jeden z hlavních pilířů kvalitní domácí hospicové péče, a proto součástí práce v domácím hospici je i celoživotní vzdělávání se.
Štěpánko, gratulujeme a děkujeme za vše, co pro hospic a naše pacienty děláš (a to jak v pracovní době, tak i ve svém volném čase).

Oranžový handbike pomohl!

logo firmyDěkujeme Nadaci ČEZ za pomoc při financování chodu našeho hospice.

Díky vybrání hospice do projektu "Oranžové kolo/handbike Nadace ČEZ" jsme v pátek na Festivalu energie pro kulturu v Českých Budějovicích získali skvělých 51265 korun na provoz hospice!
Děkujeme Nadaci ČEZ za dlouhodobou podporu a také všem, kteří přišli a tuto krásnou částku pro nás vyšlapali.

handbike