Děkujeme Festivalu zdraví a jógy

Docvičeno, dovzděláno a hlavně pomoženo!
Děkujeme Festival zdraví a jógy (Umělecká agentura RichART), že si při organizaci vzpomněli na hospic a nevyléčitelně nemocné a věnovali nám část výtěžku právě na péči o naše pacienty.
Fotografie: ‼️přebíráme šek‼️
Děkujeme a Namasté!

předání daru

Děkujeme Nadaci J&T za další podporu

logo nadaceVelice si vážíme a máme i velkou radost, že i v letošním roce pokračuje podpora našeho hospice ze strany Nadace J&T.

Domácí hospicová péče patří mezi jednu z oblastí podpory Nadace J&T. Vážíme si, že i náš hospic patří mezi dlouhodobě podporované subjekty. Velmi oceňujeme, že příspěvek 100000 Kč od Nadace J&T můžeme použít na pokrytí části nákladů na mzdu naší lékařky.

Děkujeme nejen za dlouhodobou a štědrou pomoc, ale i za opravdový zájem o domácí hospicovou péči!

Děkujeme městu Votice

erb městaDěkujeme zastupitelům města Votice za podporu našeho hospice v roce 2022. Dotaci ve výši 20000 použijeme na péči o nevyléčitelně nemocné a pomoc pečujícím rodinám.

Děkujeme!

Děkujeme městu Soběslav

erb městaDěkujeme zastupitelům města Soběslav za podporu našeho hospice v roce 2022. Dotaci ve výši 15000 použijeme na nákup léků a zdravotnického materiálu, potřebných pro péči o nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí.

Děkujeme za dlouhodobou podporu hospice! Velmi si ji vážíme.