Máme 2. lékařku s atestací Paliativní medicína!

MUDr. Štěpánka FojtůBlahopřejeme naší kolegyni MUDr. Štěpánce Fojtů ke složení atestační zkoušky z oboru Paliativní medicína.
Lékařů s touto atestací je v Jihočeském kraji málo – dají se spočítat na prstech obou rukou. Jsme hrdí, že hned dvě lékařky z tohoto počtu jsou součástí našeho týmu.
Zvyšování kvalifikace, sledování novinek v oboru, účast na odborných kurzech a seminářích – to je jeden z hlavních pilířů kvalitní domácí hospicové péče, a proto součástí práce v domácím hospici je i celoživotní vzdělávání se.
Štěpánko, gratulujeme a děkujeme za vše, co pro hospic a naše pacienty děláš (a to jak v pracovní době, tak i ve svém volném čase).

Oranžový handbike pomohl!

logo firmyDěkujeme Nadaci ČEZ za pomoc při financování chodu našeho hospice.

Díky vybrání hospice do projektu "Oranžové kolo/handbike Nadace ČEZ" jsme v pátek na Festivalu energie pro kulturu v Českých Budějovicích získali skvělých 51265 korun na provoz hospice!
Děkujeme Nadaci ČEZ za dlouhodobou podporu a také všem, kteří přišli a tuto krásnou částku pro nás vyšlapali.

handbike

Nadace ADRA pomáhá našemu hospici

Děkujeme Nadaci ADRA, že i v letošním roce pomáhá našemu hospici. A jsme moc rádi, že nadační příspěvek ve výši 38000 korun můžeme použít na pokrytí části nákladů na mzdu zdravotní sestry.