Děkujeme MONETA Money Bank, a.s. za podporu Půjčovny komp. pomůcek

logo firmyMONETA Money Bank, a.s. výrazně (90000 Kč) podpořila náš projekt "Podpora domácí péče" a my díky tomu můžeme doplnit naši nabídku Půjčovny kompenzačních pomůcek o 4 toaletní a sprchová křesla a 2 kyslíkové koncentrátory.
Jsme moc rádi, neboť kompenzační pomůcky usnadňují nejen práci pečujícím, ale i zvyšují kvalitu života těm, kteří kompenzační pomůcky potřebují.
Děkujeme MONETA Money Bank, a.s. za podporu!

Na fotografii rozbalují naše sestřičky jednu z mnoha krabic s pomůckami pro Půjčovnu.
dar Moneta

Děkujeme Nadaci J&T - našemu stálému podporovateli

logo nadaceI v letošním roce pokračuje naše dlouhodobá spolupráce s Nadací J&T. Domácí hospicová péče patří mezi jednu z oblastí podpory Nadace J&T. Vážíme si, že i náš hospic patří mezi podporované subjekty. Velmi oceňujeme, že příspěvek 100000 Kč od Nadace J&T můžeme použít na pokrytí části nákladů na mzdy dvou našich lékařek.

Děkujeme za dlouhodobou a štědrou pomoc!

Vy jste rozhodli, NF Tesco pomohlo!

logo programuDěkujeme za vaše žetony ze Soběslavi, Bechyně a Tábora v hlasování v programu Nadačního fondu Tesco Vy rozhodujete, my pomáháme. Díky vaší pomoci jsme vyhráli a získali 30000 korun na péči o nevyléčitelně nemocné.
Máme velkou radost!
Děkujeme za hlasování a Nadačnímu fondu Tesco za podporu našeho hospice!

Tříkrálová sbírka pomohla i našemu hospici

logo firmyDěkujeme z celého srdce všem koledníkům Tříkrálové sbírky, dárcům a v neposlední řadě Charitě ČR za pomoc našemu hospici.

Dar 15330 korun použijeme na nákup léků pro naše pacienty.

Tříkrálová sbírka má již dlouhou tradici a my si velmi vážíme, že Domácí hospic Jordán byl zařazen mezi příjemce daru.

01 .. 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 .. 27