Děkujeme Jihočeskému kraji

logo kraje

Jihočeský kraj opět pomohl Domácímu hospici Jordán. V rámci dotačního programu Podpora paliativní péče v Jihočeském kraji pro rok 2022 byl podpořen náš projekt „Podpora multidisciplinárního týmu“.

Dotace bude čerpána jak na nákup nové zdravotnické techniky, pohonných hmot, IT techniky a odborné literatury pro zdravotníky, tak i na vzdělávání a supervize zdravotníků, a pokrytí části mzdových nákladů podpůrných profesí zdravotnického týmu – sociálních pracovnic, fundraiserů, vedoucí kanceláře a duchovního.

Děkujeme Jihočeskému kraji za dlouhodobou podporu.

Děkujeme VDV- Nadace Olgy Havlové

Výbor dobré vůle-Nadace Olgy Havlové podporuje náš hospic dlouhodobě. Jsme vděční, že podpora pokračuje je i v letošním složitém roce.
Díky finanční pomoci ze strany VDV- Nadace logo nadaceOH jsme mohli zakoupit další tolik žádané elektrické polohovatelné lůžko včetně příslušenství a další kompenzační pomůcky, které zlepší kvalitu života nemocného a usnadní práci pečujícím.

Děkujeme pracovníkům VDV-OH za další podporu, a i příjemnou spolupráci.

část z daru

Děkujeme městu Sezimovo Ústí

erb městaDěkujeme zastupitelům města Sezimovo Ústí za podporu našeho hospice v roce 2022. Dotaci ve výši 30000 použijeme na nákup léků a zdravotnického materiálu, potřebných pro péči o nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí.

Děkujeme za dlouhodobou podporu! Velmi si ji vážíme.

Děkujeme Festivalu zdraví a jógy

Docvičeno, dovzděláno a hlavně pomoženo!
Děkujeme Festival zdraví a jógy (Umělecká agentura RichART), že si při organizaci vzpomněli na hospic a nevyléčitelně nemocné a věnovali nám část výtěžku právě na péči o naše pacienty.
Fotografie: ‼️přebíráme šek‼️
Děkujeme a Namasté!